Hell O' Paradise
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hell O' Paradise

Anime RPG
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Dance In The Dark

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Holly M. Westley

Holly M. Westley


Mesaje : 37
Data de înscriere : 19/06/2011

Dance In The Dark Empty
MesajSubiect: Dance In The Dark   Dance In The Dark I_icon_minitimeDum Iun 19, 2011 11:56 am

Avea si ea o zi libera si statea in club? Nu-i venea sa creada, era prea obosita sa mai si danseze. Si-a dus o mana la gura si a cascat. Si-a intins capul pe tejghea incercand sa nu adoarma, dar nici n-avea cum, muzica ii teroriza creierii la propriu.
Sus In jos
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 84
Data de înscriere : 19/06/2011

Dance In The Dark Empty
MesajSubiect: Re: Dance In The Dark   Dance In The Dark I_icon_minitimeDum Iun 19, 2011 12:01 pm

Kai era deja acolo,cu bautura si cu pachetul de tigari in fata lui.Lua cateva guri din bautura,privind absent in jur.
Sus In jos
Holly M. Westley

Holly M. Westley


Mesaje : 37
Data de înscriere : 19/06/2011

Dance In The Dark Empty
MesajSubiect: Re: Dance In The Dark   Dance In The Dark I_icon_minitimeDum Iun 19, 2011 12:04 pm

Isi ridica privirea adormita, apoi isi duse o mana la gura si casca. Isi freca copilaresc ochii si lua doza de suc de langa ea, o duse la gura gustand din lichidul dulce si acidulat.
Sus In jos
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 84
Data de înscriere : 19/06/2011

Dance In The Dark Empty
MesajSubiect: Re: Dance In The Dark   Dance In The Dark I_icon_minitimeDum Iun 19, 2011 12:06 pm

Se apropie de bar pentru a mai lua bautura si vazu o fata blonda, pe jumatate adormita.O privi scurt comandandu-si o bere si se aseza langa ea.
Sus In jos
Holly M. Westley

Holly M. Westley


Mesaje : 37
Data de înscriere : 19/06/2011

Dance In The Dark Empty
MesajSubiect: Re: Dance In The Dark   Dance In The Dark I_icon_minitimeDum Iun 19, 2011 12:10 pm

Tresari brusc, nici ea nu stia de ce, probabil ramasese cu sechele sau ceva de acest gen. Isi trecu o mana prin parul desfacut si-si aseza din nou capul pe tejghea inchizand ochii. Putea sa plece, dar acasa trebuia sa-si auda pisica 24 din 24 de ore, deci era mai buna ideea cu dormitul in club.
Sus In jos
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 84
Data de înscriere : 19/06/2011

Dance In The Dark Empty
MesajSubiect: Re: Dance In The Dark   Dance In The Dark I_icon_minitimeDum Iun 19, 2011 12:13 pm

O privi usor ciudat si intre timp ii aduse berea barmanul.Dadu pe gat cateva guri apoi o puse pe masa facand zgomot.
Sus In jos
Holly M. Westley

Holly M. Westley


Mesaje : 37
Data de înscriere : 19/06/2011

Dance In The Dark Empty
MesajSubiect: Re: Dance In The Dark   Dance In The Dark I_icon_minitimeDum Iun 19, 2011 12:17 pm

Si-a ridicat capul de pe tejghea auzindu-se mult mai tare zgomotul, deoarece isi tinea urechea pe suprafata de fier. Ofta. Il analiza scurt pe baiatul de langa ea, apoi isi duse privirea prin club.
Sus In jos
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 84
Data de înscriere : 19/06/2011

Dance In The Dark Empty
MesajSubiect: Re: Dance In The Dark   Dance In The Dark I_icon_minitimeDum Iun 19, 2011 12:19 pm

-Te-am....deranjat?,ridica el o spranceana privind-o pe fata scurt.
Sus In jos
Holly M. Westley

Holly M. Westley


Mesaje : 37
Data de înscriere : 19/06/2011

Dance In The Dark Empty
MesajSubiect: Re: Dance In The Dark   Dance In The Dark I_icon_minitimeDum Iun 19, 2011 12:24 pm

Isi freca precum un copil mic ochii privindu-l mai clar.
Ah, nu! E un club, in plus, esti liber sa si tipi, nu conteaza daca ma deranjezi pe mine. dadu simplu din umeri zambind dulce.
Sus In jos
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 84
Data de înscriere : 19/06/2011

Dance In The Dark Empty
MesajSubiect: Re: Dance In The Dark   Dance In The Dark I_icon_minitimeDum Iun 19, 2011 12:37 pm

-Sincer...nu vreau sa deranjez!,adauga el calm destul de calm privind-o printre gene.
Sus In jos
Holly M. Westley

Holly M. Westley


Mesaje : 37
Data de înscriere : 19/06/2011

Dance In The Dark Empty
MesajSubiect: Re: Dance In The Dark   Dance In The Dark I_icon_minitimeDum Iun 19, 2011 8:07 pm

Pai...n-ai deranjat, e vina mea ca mi-am ales un asa loc sa dorm. zambi, apoi isi intinse spatele.
Sus In jos
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 84
Data de înscriere : 19/06/2011

Dance In The Dark Empty
MesajSubiect: Re: Dance In The Dark   Dance In The Dark I_icon_minitimeLun Iun 20, 2011 12:21 am

-N-ai unde sa dormi?,o privi pe fata cu coada ochiului si mai lua o gura din bautura.
Sus In jos
Holly M. Westley

Holly M. Westley


Mesaje : 37
Data de înscriere : 19/06/2011

Dance In The Dark Empty
MesajSubiect: Re: Dance In The Dark   Dance In The Dark I_icon_minitimeLun Iun 20, 2011 12:28 am

Pai..defapt am, pot sa ma duc acasa, dar mai bine aud muzica asta infernala, decat pisica ce nu se opreste din miorlait. ofta ducandu-si o mana la frunte.
Sus In jos
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 84
Data de înscriere : 19/06/2011

Dance In The Dark Empty
MesajSubiect: Re: Dance In The Dark   Dance In The Dark I_icon_minitimeLun Iun 20, 2011 12:31 am

-Aha,ingana aceasta lasand sticla pe masa.Lucrezi aici?,o privi bland cu coada ochiului.
Sus In jos
Holly M. Westley

Holly M. Westley


Mesaje : 37
Data de înscriere : 19/06/2011

Dance In The Dark Empty
MesajSubiect: Re: Dance In The Dark   Dance In The Dark I_icon_minitimeLun Iun 20, 2011 12:50 am

As vrea eu sa lucrez aici, defapt ce n-as da sa fiu barmanita. isi trecu o mana prin par privind prin club.
Sus In jos
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 84
Data de înscriere : 19/06/2011

Dance In The Dark Empty
MesajSubiect: Re: Dance In The Dark   Dance In The Dark I_icon_minitimeLun Iun 20, 2011 12:55 am

-Deci...sa inteleg ca lucrezi aici!,adauga el.Ca ce?,intreba el destul de curios.
Sus In jos
Holly M. Westley

Holly M. Westley


Mesaje : 37
Data de înscriere : 19/06/2011

Dance In The Dark Empty
MesajSubiect: Re: Dance In The Dark   Dance In The Dark I_icon_minitimeLun Iun 20, 2011 1:04 am

Cred ca n-am fost destul de concreta, nu lucrez aici! a strambat copilaresc din cap privind tavanul.
Si ma rog de ce esti asa curios? ridica o spranceana.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dance In The Dark Empty
MesajSubiect: Re: Dance In The Dark   Dance In The Dark I_icon_minitime

Sus In jos
 
Dance In The Dark
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hell O' Paradise :: Oraşul :: Clubul-
Mergi direct la: