Hell O' Paradise
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hell O' Paradise

Anime RPG
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Acadea cu heroină.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nakamura Satoshi

Nakamura Satoshi


Mesaje : 16
Data de înscriere : 19/06/2011

Acadea cu heroină. Empty
MesajSubiect: Acadea cu heroină.   Acadea cu heroină. I_icon_minitimeDum Iun 19, 2011 11:51 am

Intră în cameră obosit, privi în jur și își dădu jos hainele. Oftă prelung și își dădu jos acel tricou lung, puțin peste fund și blugii negri, rămânând în niște boxeri albi. Se întinse pe pat, se întinse să închidă becul, își luă telefonul și le scrie un mesaj mamei sale. Ea credea că este plecat în Mexic.
Sus In jos
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 84
Data de înscriere : 19/06/2011

Acadea cu heroină. Empty
MesajSubiect: Re: Acadea cu heroină.   Acadea cu heroină. I_icon_minitimeDum Iun 19, 2011 11:58 am

Se plimba ca deobicei cu mainile in buzunar si usor plictisit.Se opri in fata unei usi,batand de cateva ori.Inspira aer adanc in piept asteptand.
Sus In jos
Nakamura Satoshi

Nakamura Satoshi


Mesaje : 16
Data de înscriere : 19/06/2011

Acadea cu heroină. Empty
MesajSubiect: Re: Acadea cu heroină.   Acadea cu heroină. I_icon_minitimeDum Iun 19, 2011 12:02 pm

Auzi și aprinse becul. Se dădu jos repede din pat, își luă papucii și merse repede la ușă, crezând că e vreo colegă, nu s-a mai îmbrăcat.
Da? deschide ușa și-l privește pe cel din fața sa. Pot să te ajut? îl întrebă.
Sus In jos
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 84
Data de înscriere : 19/06/2011

Acadea cu heroină. Empty
MesajSubiect: Re: Acadea cu heroină.   Acadea cu heroină. I_icon_minitimeDum Iun 19, 2011 12:11 pm

-Uhm,clipi de cateva ori privindu-l atent.Deranjez sau ceva...de genu?,spuse el calm.Am auzit ca s-a mutat cineva nou aici si...m-am gandit sa te vizitez,ridica scurt din umeri.
Sus In jos
Nakamura Satoshi

Nakamura Satoshi


Mesaje : 16
Data de înscriere : 19/06/2011

Acadea cu heroină. Empty
MesajSubiect: Re: Acadea cu heroină.   Acadea cu heroină. I_icon_minitimeDum Iun 19, 2011 12:14 pm

Nu deranjezi. Chiar deloc. zâmbi dulce și se dădu din ușă, făcându-i semn să intre. El merse spre șifonier și se îmbrăcă cu nuște pantaloni , să fie cât de cât decent.
Sus In jos
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 84
Data de înscriere : 19/06/2011

Acadea cu heroină. Empty
MesajSubiect: Re: Acadea cu heroină.   Acadea cu heroină. I_icon_minitimeDum Iun 19, 2011 1:13 pm

-Aha,ingana aceasta intrand in cele din urma in incapere.Privi camera foarte atent.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Acadea cu heroină. Empty
MesajSubiect: Re: Acadea cu heroină.   Acadea cu heroină. I_icon_minitime

Sus In jos
 
Acadea cu heroină.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hell O' Paradise :: Bordelul ~ Clădirea veche :: Dormitoarele-
Mergi direct la: